SUPA24
Остало
Остало
Остало
3 000 PLN
(71 PLN / м²)
Закуп
2
1
42 м²
Aleja Pokoju, Kraków

спаваћа соба2
равно42 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

DO WYNAJĘCIA NOWOCZESNE MIESZKANIE URZĄDZONE I WYPOSAŻONE W NAJWYŻSZYM STANDARDZIE Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić państwu...

Спрат:
3. спрат од 5
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Aleja Pokoju, Kraków
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BRACIA SADURSCY

Malwina Filas

Слични огласи

Слично у иностранству