SUPA24
Остало
Остало
Остало
12 000 Kč
(255 Kč / м²)
Закуп
2
1
47 м²
Раковник

спаваћа соба2
равно47 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Hledáte možnost bydlení v Rakovníku? Pak právě Vám je určena tato nabídka na pronájem velmi pěkného bytu o dispozici 2+kk (podlahová plocha cca 47 m2)...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Раковник
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Reality Černohorský

Mgr. Miroslav Černohorský

Слични огласи

Слично у иностранству