SUPA24
Остало
Остало
Остало
19 900 Kč
(343 Kč / м²)
Закуп
2
1
58 м²
Hošťálkova, Praha 6

спаваћа соба2
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумДа
терасаНе

Опис

Pronájem velmi pěkného a prostornějšího bytu po rekonstrukci v prvním patře udržovaného menšího bytového domu v klidné ulici Hošťálkova. Byt je částeč...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Hošťálkova, Praha 6
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DůmRealit

Tomáš Mach

Слични огласи

Слично у иностранству