SUPA24
Остало
Остало
Остало
39 000 Kč
(419 Kč / м²)
Закуп
4
1
93 м²
Kodaňská, Praha 10

спаваћа соба4
равно93 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНакон реконструкције
подрумНе
терасаНе

Опис

Nabízíme pěkný zařízený byt 4+kk. V bytě se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 oddělené ložnice, koupelna a toaleta zvlášť. Možnost

намештен
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Kodaňská, Praha 10
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Apartment reality s.r.o.

Magdaléna Šmídová

Слични огласи

Слично у иностранству