SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
244 073 €
(3 090 € / m²)
Prodaja
2
2+
79 m²
مدينة المطار

spalnica2
površina79 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

1. Architecture & DesignMid-rise contemporary structure with refined geometry, calm tones, and thoughtfully planned spaces designed for modern urban l...

Ostalo
Starost oglasa: 114 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

مدينة المطار
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi