SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
161 000 €
(4 237 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
38 m²
مدينة دبي للإنتاج

spalnicaatypical
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Investment Flats in Dubai Production City
The development is located in Dubai Production City (IMPZ), a well-connected and rapidly growing community p...

Nadstropje:
6. nadstropje od 24
Starost oglasa: 92 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

مدينة دبي للإنتاج
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi