SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
283 387 €
(5 248 € / m²)
Prodaja
1
1
54 m²
الرملة

spalnica1
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

🌊 Sobha Aquamont – Where the Mountains Meet the Tide🏝️ Project Highlights🌅 Iconic beachfront development redefining coastal living🏗️ Inspired by t...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podVisoki stropiNaravna svetlobaModeren slogPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

الرملة
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pramukh Real Estate

Podobni oglasi