SUPA24
Dnevna soba
Hiša in okolica; razgled
Hiša in okolica; razgled
408 371 €
(5 373 € / m²)
Prodaja
3
2+
76 m²
الرملة

spalnica3
površina76 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق فاخرة على الواجهة البحرية مع أقساط شهرية بنسبة 1% في أم القيوين
تستعد هذه الوجهة المتميزة على الواجهة البحرية لإعادة تعريف مفهوم المعيشة الفاخرة، ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podVisoki stropiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 92 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

الرملة
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi