SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
316 813 €
(7 368 € / m²)
Prodaja
2
2+
43 m²
الرملة

spalnica2
površina43 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقق عصرية على الواجهة البحرية بالتقسيط في جزيرة السينيه
تقع جزيرة السينيه قبالة ساحل أم القيوين في دولة الإمارات العربية المتحدة، وهي محمية طبيعية تشت...

opremljeno
Starost oglasa: 406 dni
Posodobljeno: 270 dni

Lokacija

الرملة
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi