SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 105 000 €
(7 270 € / m²)
Prodaja
3
2+
152 m²
الراحة

spalnica3
površina152 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury Apartments on the First-Ever Island Branded by Brabus
Brabus Island is set in the prestigious Al Seef District of Al Raha Beach, one of Abu Dha...

Ostalo
Starost oglasa: 325 dni
Posodobljeno: 324 dni

Lokacija

الراحة
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi