SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
266 000 €
(5 216 € / m²)
Prodaja
1
2+
51 m²
المدفق

spalnica1
površina51 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusive Waterfront Apartments with Installments in Downtown Umm Al Quwain
Downtown Umm Al Quwain is an emerging waterfront destination poised to re...

Nadstropje:
1. nadstropje od 42
Starost oglasa: 377 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

المدفق
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi