SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
264 000 €
(3 826 € / m²)
Prodaja
1
1
69 m²
الفرجان

spalnica1
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Contemporary Flats for Sale in Al Furjan Dubai with Metro Access
These flats in Al Furjan, Dubai for sale are positioned between Sheikh Zayed Road and...

Nadstropje:
3. nadstropje od 10
Starost oglasa: 110 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

الفرجان
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi