SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
2 000 000 €
(10 363 € / m²)
Prodaja
2
2+
193 m²
Dubai

spalnica2
površina193 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Flats with Private Beach Access in a Prime Location in Dubai Harbour
Set along Dubai Harbour’s coveted seafront, The Residences at The Dubai Beach Ed...

Ostalo
Starost oglasa: 79 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Dubai
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi