SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
427 414 €
(1 030 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
415 m²
دفان الخور

spalnicaatypical
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

A NEW HORIZON OF BELONGING Tonino Lamborghini Residences on Al Marjan Island is an invitation to a life less ordinary, where the pedigree of Italian e...

Ostalo
Starost oglasa: 146 dni
Posodobljeno: 138 dni

Lokacija

دفان الخور
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RE House

Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C

Podobni oglasi