SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
789 959 €
(6 320 € / m²)
Prodaja
2
2+
125 m²
دبي

spalnica2
površina125 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Sunset Bay Grand by Imtiaz, Dubai Islands, DubaiKey Features:2 Bedroom3 BathroomsFurnishedOpen-plan living areaBalcony or terraceFloor-to-ceiling wind...

opremljeno
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CAPRI REALTY

Podobni oglasi