SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
661 121 €
(7 965 € / m²)
Prodaja
2
2+
83 m²
دبي

spalnica2
površina83 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🌊 Hado Residences – Siora Masterplan | Dubai Islands 🏝️✨Hado is a refined residential sanctuary envisioned within the Siora masterplan on Dubai Isla...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNaravna svetlobaLeseni podModeren slogOpremljenoOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparatiVisoki stropiPo prenoviBojlerPralni strojVarovanjePloščicePrijazno do hišnih ljubljenčkov

opremljeno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Credence Realtor

Podobni oglasi