SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
277 359 €
(2 859 € / m²)
Prodaja
1
2+
97 m²
دبي

spalnica1
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

BREVA by AYS is a highly exclusive, low-density boutique project (only 80 units) that focuses heavily on integrated Alexa smart-home tech, private bal...

opremljeno
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CAPRI REALTY

Podobni oglasi