SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
228 577 €
(6 178 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
دبي

spalnica1
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Skvělá investiční příležitost!

Studio má rozlohu 38m2 a je moderně vybaveno. Hned u vstupu se nachází nadstandartně zařízená koupelna se sprchov...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 50 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Soňa Grofová - Lenys reality s.r.o.

Podobni oglasi