SUPA24
Hiša in okolica; razgled
Balkon; razgled
Hiša in okolica; razgled
626 276 €
(9 489 € / m²)
Prodaja
1
2+
66 m²
دبي

spalnica1
površina66 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Where the Sea Meets Sophistication. Where You Call Home.Two architecturally sculpted towers rising above the marina promenade of Dubai Islands, offeri...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiNaravna svetlobaNadstropje

opremljeno
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 43 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi