SUPA24
Hiša in okolica; razgled
Hiša in okolica; razgled, naravna svetloba
Terasa; razgled, naravna svetloba, sodoben slog
418 000 €
(5 649 € / m²)
Prodaja
1
1
74 m²
دبي

spalnica1
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Central Living In Dubai Bukadra Apartments With Premium Amenities
Located in Bukadra, Dubai, within the Meydan Horizon area of Mohammed Bin Rashid Cit...

Ostalo
Starost oglasa: 88 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi