SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 255 350 €
(8 718 € / m²)
Prodaja
3
1
144 m²
دبي

spalnica3
površina144 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2 Bedroom Waterfront Residence with Private Pool at DO Dubai Islands
As part of DO Dubai Islands in collaboration with Amr Diab, this two-bedroom res...

Ostalo
Starost oglasa: 98 dni
Posodobljeno: 19 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TROPICAL RIVIERA REALTY LTD

Podobni oglasi