Seznam ponudb
13
13
13
1 213 837 €
(8 429 € / m²)
Prodaja
3
1
144 m²
دبي
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
144 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Sea & Marina View 2 Bedroom Residence at DO Dubai Islands
Set within DO Dubai Islands, created in collaboration with Amr Diab, this two-bedroom res...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Razgled
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
95 dni
Posodobljeno:
12 dni
Prijavi oglas
Lokacija
دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.