SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
827 932 €
(7 076 € / m²)
Prodaja
3
1
117 m²
دبي

spalnica3
površina117 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Waterfront Two Bedroom Residence at DO Dubai Islands
Forming part of DO Dubai Islands in collaboration with Amr Diab, this waterfront two-bedroom res...

Ostalo
Starost oglasa: 103 dni
Posodobljeno: 20 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TROPICAL RIVIERA REALTY LTD

Podobni oglasi