Seznam ponudb
30
30
30
158 370 €
(4 658 € / m²)
Prodaja
1
1
34 m²
دبي
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
34 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
S radostí Vám oznamujeme nový projekt od předního Dubajského developera, který se právě chystá na světlo světa.
Azizi Abraham je považován za chyt...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Novogradnja
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
G - Izjemno potratna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
104 dni
Posodobljeno:
104 dni
Prijavi oglas
Lokacija
دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.