SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
668 000 €
(11 929 € / m²)
Prodaja
2
2+
56 m²
دبي

spalnica2
površina56 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present Villa del GARDA, a first-row serviced boutique residence on Dubai Islands, offering breathtaking marina and Ar...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaKuhinjski aparatiLeseni podPloščiceVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaOpremljenoPrijazno do hišnih ljubljenčkov

opremljeno
Starost oglasa: 103 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi