SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
801 301 €
(6 212 € / m²)
Prodaja
3
2+
129 m²
دبي

spalnica3
površina129 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Trustway Properties is proud to present Sea Legend, this spacious 2-bedroom apartment, ideal for families or investors seeking premium waterfront livi...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorOpremljenoVisoki stropiNaravna svetlobaKuhinjski aparati

opremljeno
Starost oglasa: 103 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi