SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
465 000 €
(3 577 € / m²)
Prodaja
2
2+
130 m²
دبي

spalnica2
površina130 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartments With Pools and 40/60 Payment Plan in Dubailand
The project is located in Dubailand, within the Dubai Land Residence Complex (DLRC), a rapi...

Nadstropje:
2. nadstropje od 17
Starost oglasa: 131 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi