SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
1 035 000 €
(6 946 € / m²)
Prodaja
3
2+
149 m²
دبي

spalnica3
površina149 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Stylish Real Estate in a Complex Near the Beach in Dubai Creek Harbour
Dubai Creek Harbour is a lively waterfront community that blends modern city li...

Nadstropje:
2. nadstropje od 24
Starost oglasa: 141 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi