SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
204 000 €
(4 976 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
41 m²
دبي

spalnicaatypical
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Investment Properties in Dubai Majan with a Private Pool in Every Unit
Located in Majan, Dubailand, this residential development sits within one of Du...

Nadstropje:
27. nadstropje od 27
Starost oglasa: 146 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi