SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
650 000 €
(9 559 € / m²)
Prodaja
2
1
68 m²
دبي

spalnica2
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 Description  Experience an extraordinary blend of luxury, serenity, and convenience in these premium fully serviced seaside residences. Offering unin...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOpremljenoOdprt bivalni prostorPametne napraveVarovanjeVisoki stropiNaravna svetlobaModeren slogPrijazno do hišnih ljubljenčkov

opremljeno
Starost oglasa: 149 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi