SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
440 000 €
(6 111 € / m²)
Prodaja
2
1
72 m²
دبي

spalnica2
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

  DescriptionIntroducing FLUID ONE by Object 1, an exclusive resort-inspired residential development nestled within the coveted Dubai Islands. Designe...

opremljeno
Starost oglasa: 150 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi