SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
602 400 €
(6 147 € / m²)
Prodaja
3
2+
98 m²
دبي

spalnica3
površina98 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present Arka Enclave by Atmosphere Living — where island serenity meets urban connectivity. This branded residential p...

Ostalo
Starost oglasa: 163 dni
Posodobljeno: 42 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi