SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
208 000 €
(5 622 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
37 m²
دبي

spalnicaatypical
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartments with 3 Year Post Handover Payment Plan in Dubailand
Dubai is known for luxury shopping and dining, high quality healthcare and education, ...

Nadstropje:
9. nadstropje od 18
Starost oglasa: 166 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi