SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
500 000 €
(4 545 € / m²)
Prodaja
3
2+
110 m²
دبي

spalnica3
površina110 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

  DescriptionDiscover a boutique, holistic wellness residence redefining luxury living on Dubai Islands. Limited to just 50 ultra-exclusive homes, thi...

Ostalo
Starost oglasa: 216 dni
Posodobljeno: 145 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi