SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
852 000 €
(6 311 € / m²)
Prodaja
4
2+
135 m²
دبي

spalnica4
površina135 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to AGUA at Dubai Islands where artful island living meets modern architecture. Nestled on a spectacular 21 kilometer beachfront with nine worl...

Ostalo
Starost oglasa: 237 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi