SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
615 000 €
(5 491 € / m²)
Prodaja
3
2+
112 m²
دبي

spalnica3
površina112 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Introducing Sea Legend One on Dubai Islands—an elegant collection of 1–3 bedroom waterfront apartments designed for resort-style living and strong inv...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNaravna svetlobaRazgled

opremljeno
Starost oglasa: 246 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi