SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 045 620 €
(5 503 € / m²)
Prodaja
6+
2+
190 m²
دبي

spalnica6+
površina190 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Introducing Luxury Canal Residences by Prestige One, an elegant oasis of peaceful living located on the exclusive Dubai Islands. This sophisticated G+...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNaravna svetlobaVisoki stropiOdprt bivalni prostorNadstropjeKuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podPloščicePo prenoviModeren slogPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 254 dni
Posodobljeno: 143 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Foundry Realty

Podobni oglasi