SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
417 053 €
(5 636 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
74 m²
دبي

spalnicaatypical
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

She's BeautifulZephyra is a premium new launch located in the heart of Dubai Islands, offering a limited collection of thoughtfully designed 1, 2, 3-b...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorRazgledNaravna svetloba

opremljeno
Starost oglasa: 254 dni
Posodobljeno: 86 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Foundry Realty

Podobni oglasi