SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
470 000 €
(6 620 € / m²)
Prodaja
2
1
71 m²
دبي

spalnica2
površina71 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 Trustway Properties is delighted to present Sea Legend One  where the sea is your neighbor. Life slows down here. Mornings begin with sunlight, salty...

opremljeno
Starost oglasa: 282 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi