SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
413 000 €
(5 986 € / m²)
Prodaja
2
1
69 m²
دبي

spalnica2
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience the pinnacle of coastal luxury at Nautis Residences, an exclusive boutique development by STAMN Real Estate on the prestigious Dubai Island...

Ostalo
Starost oglasa: 295 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi