SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
204 075 €
(2 915 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
دبي

spalnica2
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Aktuálně k 12.3.2026 vybraní developeři nabízejí slevu 20% při koupi 3 jednotek a k tomu postupný splátkový kalendář rozložený ještě 4 roky po předání...

opremljeno
Starost oglasa: 230 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Realitomat s.r.o.

Jakub Bakeš

Podobni oglasi