SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
418 000 €
(5 225 € / m²)
Prodaja
1
1
80 m²
دبي

spalnica1
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartments with Payment Plan within Green Gate Community in Dubai Creek Harbour
Dubai Creek Harbour is a unique waterfront enclave where contemporary ...

Nadstropje:
2. nadstropje od 40
Starost oglasa: 326 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi