SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 383 340 €
(7 281 € / m²)
Prodaja
4
2+
190 m²
دبي

spalnica4
površina190 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 Discover the epitome of luxury living , an exclusive residential masterpiece located on the prestigious Dubai Islands. This exceptional waterfront de...

opremljeno
Starost oglasa: 338 dni
Posodobljeno: 107 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi