SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
478 000 €
(6 373 € / m²)
Prodaja
2
1
75 m²
دبي

spalnica2
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

💎 Starting from €478,000 – Up to €1,859,000 Welcome to Wynwood by Imtiaz, a signature address on Dubai Islands that blends luxury, location, and life...

Ostalo
Starost oglasa: 355 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Palm Signature Real Estate

Podobni oglasi