SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
560 000 €
(8 000 € / m²)
Prodaja
1
1
70 m²
دبي

spalnica1
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in the vibrant and emerging hub of Dubai Maritime City, this exceptional development combines modern luxury with serene coastal living, offeri...

opremljeno
Starost oglasa: 356 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi