SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
888 826 €
(6 837 € / m²)
Prodaja
2
2+
130 m²
دبي

spalnica2
površina130 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience the height of luxury and tranquility at Dubai’s newest beachfront residential haven. This exclusive new launch offers you the rare opportun...

Ostalo
Starost oglasa: 357 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi