SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
373 540 €
(4 789 € / m²)
Prodaja
1
1
78 m²
دبي

spalnica1
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zephyra Residence is a luxurious new development on Dubai Islands' Central Island, offering an unparalleled blend of stylish living and serene waterfr...

opremljeno
Starost oglasa: 377 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi