SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
331 000 €
(4 534 € / m²)
Prodaja
1
2+
73 m²
دبي

spalnica1
površina73 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Modern Flats with Flexible Post-Handover Payment Plan in Dubailand
Dubailand is one of Dubai’s largest and most dynamic residential and entertainment ...

Nadstropje:
1. nadstropje od 11
Starost oglasa: 391 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi