SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
392 000 €
(4 506 € / m²)
Prodaja
1
1
87 m²
دبي

spalnica1
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Azura Residences by Invest Group Overseas (IGO) is a premier waterfront development located on Dubai Islands, crafted with 1 to 3 bedroom apartments a...

Ostalo
Starost oglasa: 412 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

دبي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi