SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
173 000 €
(4 676 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
37 m²
Arjan

spalnicaatypical
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury Apartments with Iconic Architecture and 30+ Resort-Style Amenities in Arjan
Arjan is a distinguished residential community in Dubai that seaml...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiLeseni podOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVarovanjeNaravna svetlobaModeren slogPo prenovi

Nadstropje:
4. nadstropje od 6
Starost oglasa: 103 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Arjan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi